Koho vypijou lišky

Koho vypijou lišky - Lidmila Kábrtová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lidmila Kábrtová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koho vypijou lišky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koho vypijou lišky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lidmila Kábrtová. Číst Koho vypijou lišky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je padesát slov hodně, nebo málo na to, aby se v nich dalo říct vše podstatné?Malá El žije v Československu sedmdesátých let. Násilí mezi rodiči je nedílnou součástí jejího dětství, neudivuje ji, ale poznamená. Patologické jevy, jimiž je doma obklopena, v kombinaci se zvláštní výchovou ji uzavírají do nechtěné izolace, propadá se do soukromé beznaděje. Šance na jiný život, která se objeví s příchodem nového spolužáka, jenž se nebojí vzdorovat době a dokáže El pochopit, nemá trvat dlouho…Kniha Koho vypijou lišky čtenáře citlivě, a především svébytně vpravuje do nelehkého osudu jednoho děvčátka. Každá z kapitol má přesně padesát slov, je příběhem sama o sobě, někdy anekdotou, jindy pointovanou básní v próze, ale vždy přidává další kamínek do mozaiky celé knihy. Každá kapitola je trochu jako fraktál, v detailu vyniká celek. Debutantka Lidmila Kábrtová přichází s originální literární hrou, díky níž zase jednou záleží na každém slově.


...oho vypijou lišky čtenáře citlivě, a především svébytně vpravuje do nelehkého osudu jednoho děvčátka ... Koho vypijou lišky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Přestože Koho vypijou lišky působí velmi osvěžujícím dojmem a jednotlivými kapitolami doslova prolétnete, téma i atmosféra jsou velice tíživé. Lidmila excelentně zvládla vytvořit mozaiku malých příběhů, která se splétá v příběh velký, dojemný a extrémně za srdce beroucí. Přestože Koho vypijou lišky působí velmi osvěžujícím dojmem a jednotlivými kapitolami doslova prolétn ... Koho vypijou lišky by Lidmila Kábrtová ... . Přestože Koho vypijou lišky působí velmi osvěžujícím dojmem a jednotlivými kapitolami doslova prolétnete, téma i atmosféra jsou velice tíživé. Lidmila excelentně zvládla vytvořit mozaiku malých příběhů, která se splétá v příběh velký, dojemný a extrémně za srdce beroucí. Kniha Koho vypijou lišky čtenáře citlivě, a především...SOUVISEJÍCÍ KNIHY