Teo a Leonie: Úsvit času

Teo a Leonie: Úsvit času - Pascal Conicella | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pascal Conicella
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teo a Leonie: Úsvit času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teo a Leonie: Úsvit času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pascal Conicella. Číst Teo a Leonie: Úsvit času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté co byli Leonardo, Teo a Leonie katapultováni do období dinosaurů, objevili stopy nejstarších obyvatel planety. Podaří se jim s pomocí malého pravěkého tvora z čeledi lemurovitých o vlásek uniknout meteoritu, který ukončí období křídy? V napínavých příbězích prožijete významné okamžiky dějin, prozkoumáte starověké civilizace a poznáte osudy legendárních postav, skvělých dobrodruhů, slavných vědců i umělců.


...onie: Úsvit času Pascal Conicella. Fantastická cesta časem ... CPress - Autoři - Pascal Conicella ... . Poté co byli Leonardo, Teo a Leonie katapultováni do období dinosaurů, objevili stopy nejstarších obyvatel planety. Podaří se jim s pomocí malého pravěkého tvora z čeledi lemurovitých o vlásek uniknout meteoritu, který ukončí období křídy? Teo a Leonie: Úsvit času Autor: Conicella, Pascal Nakladatel: CPress EAN: 9788026426387 ISBN: 978-80-264-2638-7 Originál: Teo a Leonie: L'aube de temps Překlad: Belisová, Šárka Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 22 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Teo a Leonie: Úsvit času. Přidat recenzi Autoř ... Teo a Leonie: Úsvit času - Pascal Conicella | Knihy Dobrovský ... . vydání) Teo a Leonie: Úsvit času. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY