Němečtí parašutisté za druhé světové války

Němečtí parašutisté za druhé světové války - Diane Canwell, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Diane Canwell,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němečtí parašutisté za druhé světové války.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němečtí parašutisté za druhé světové války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diane Canwell,. Číst Němečtí parašutisté za druhé světové války Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní fotografie z válečných archivů Série VÁLKA V OBRAZECH 125 doposud nepublikovaných fotografií z prostředí jednotky německých parašutistů je spojeno poutavým příběhem jejich autora, prvního seržanta Wilhelma Plieschena. Další kniha z cyklu Válka v obrazech je unikátní svým vhledem do jedné z elitních jednotek Německa za druhé světové války. Obsahuje 125 doposud nepublikovaných fotografií z alba prvního seržanta Wilhelma Plieschena, který sloužil u 7. výsadkářského kulometného praporu. Jeho soukromé fotografie čtenáři dávají fantastickou možnost proniknout do reálného života německých parašutistů během jejich tažení na Krétě, v Rusku, u Monte Casina. Jon Sutherland a Diane Canwellová podnikli rozsáhlý výzkum míst, kde seržant Plieschen bojoval a fotografoval, a snaží se poskytnout čtenáři co možná nejširší pohled na situace zdokumentované pomocí jedinečných fotografií. Nabízejí vzrušující čtení o Hitlerových, občas jen stěží srozumitelných misích, do kterých nasazoval právě jednotky Fallschirmjäger – například obsazení pevnosti Eben Email proti obrovské přesile, pokus o zajetí holandské královské rodiny a s tím ztrátu mnoha Wilhelmových přátel. Kniha je skvělým zhodnocením situace z pohledu německého vojáka za 2. světové války a spolu s velmi vzácnými fotografiemi ukazuje doposud neviděnou tvář války.


...větová válka byl globální vojenský konflikt v letech 1939-1945, jehož se zúčastnila většina států světa ... Němečtí parašutisté za druhé světové války. Válka v ... ... .Tento konflikt se stal s více než 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva. Válka v Evropě začala 1. září 1939, když nacistické Německo přepadlo Polsko. Němečtí parašutisté za druhé světové války patří do řady publikací vojenské literatury faktů vydané brněnským nakladatelstvím JOTA v roce 2013. Kniha je novinkou ze série Válka v obrazech vypravující prostřednictvím dobových snímků okamžiky druhé s ... Odstřelovači ( snipeři ) 2. světové války - dokument - YouTube ... . Kniha je novinkou ze série Válka v obrazech vypravující prostřednictvím dobových snímků okamžiky druhé světové války. Příběh války odstřelovačů tak jak se vyvíjela na různých bojištích 2.světové války. Na počá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY