Jedlíci aneb Sto kilo lásky

Jedlíci aneb Sto kilo lásky - David Laňka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Laňka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedlíci aneb Sto kilo lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedlíci aneb Sto kilo lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Laňka. Číst Jedlíci aneb Sto kilo lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Literární zpracování nové české filmové komedie. Do právě otevřeného "hubnoucího" sanatoria se sjíždějí pacienti. Všichni s cílem zhubnout, ale každý z nich k tomu má jiný důvod. Tomáš se bojí, že jeho břicho bude časem větší než láska jeho atraktivní ženy k němu. Lenku právě podle pravidel všech životních klišé podvedl manžel se sekretářkou. Miky býval slavnou rockovou hvězdou, ale když si jeho daňový poradce odjel za všechny jeho úspory užívat do Karibiku, začne plánovat velkolepý comeback na koncertní pódia. Veronika je letitá Mikyho fanynka, která s ním kdysi strávila jednu noc a nyní cítí příležitost si tenhle zážitek zopakovat. Jediný Luboš je zde proti své vůli. Jako rozhlasový moderátor uzavřel sázku, že když prohraje, podstoupí hubnoucí kúru. A tak tu teď všichni podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu, čímž se pro většinu z nich pobyt v sanatoriu stává noční můrou. Jedlíci aneb Sto kilo lásky je humoristická kniha zabydlená postavami, které důvěrně znáte ze svého okolí. Její hrdinové jsou romantičtí i pošetilí, vtipní i dojemní, žádný z nich nepostrádá smysl humor. Všichni jsou vedeni láskou - k lidem, věcem, práci, a samozřejmě k jídlu - a každý z nich ji také nakonec najde. Jak už to v dobrých příbězích bývá.


...i aneb Sto kilo lásky Two Hundred Pounds of Love (festivalový název) Komedie ... Jedlíci aneb Sto kilo lásky - David Laňka | Databáze knih ... . Česko, 2013, 108 min. Režie: Tomáš Magnusek ... že mají nevyřízené účty s Tomášem Magnuskem.Dnes jsem viděl jeho Jedlíky aneb sto kilo lásky. Čekal jsem hrozně nudný film, který bude zpracováním připomínat Crash road nebo Poslední ... KOMEDIE,KTERÁ MÁ VÁHU!!!! PREMIÉRA 2.KVĚTNA 2013 Do právě otevřeného „hubnoucího" sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod ... Do právě otevřeného ... Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) | Galerie | ČSFD.cz ... . A i když každý z nich k tomu má jiný důvod ... Do právě otevřeného „hubnoucího" sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni tu teď pod dohledem ask... Directed by Tomás Magnusek. With Mila...SOUVISEJÍCÍ KNIHY