Barnabáškova kniha

Barnabáškova kniha - Zágoni Balázs | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zágoni Balázs
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Barnabáškova kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barnabáškova kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zágoni Balázs. Číst Barnabáškova kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barnabášek je skutečný čtyřletý kluk, který žije s maminkou a tatínkem v Rumunsku, ve městě Kluži, a doma mluví maďarsky. Správně se jmenuje Barnabáš, ale je ještě malý a to jméno se k němu tak úplně nehodí. Až bude veliký a nechá si narůst knír, možná dokonce i plnovous, ožení se, bude mít děti a bude řídit auto (nebo spíš lokomotivu), tak mu všichni budou říkat Barnabáši. Život, který vede, však nijak všední není, je pozoruhodný právě tím, co v dnešní zrychlené době mnoha městským dětem nenávratně uniká. Ve většině pohádek v této knížce se proto dějí docela prosté věci, které se určitě přihodily i všem ostatním dětem, i když třeba trochu jinak. Vždyť snad všechny děti se někdy skamarádily s kočkou i se psem, vypravily se samy na nákup, učily se jezdit na kole, v zimě sáňkují a také už jely vlakem (i když třeba ne v lokomotivě jako Barnabášek). Ale v knížce se píše i o jiných, ne tak všedních dobrodružstvích: jak se Barnabášek skamarádil s kouzelným vysavačem, o ctižádostivé Maličké podzemní dráze a o tom, jak si opatřil vlastní mluvící autobus jménem Barnabus. A jednou ráno se dokonce probudil coby princ!


...áškova kniha. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Druhá Barnabáškova kniha alternativy - Heureka.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Barnabáškova kniha - Balázs Zágoni Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Kniha: Druhá Barnabáškova kniha - Barnabášek a dvojčata - Balázs Zágoni. Fungujeme! Vážení zá ... Barnabáškova kniha - Zágoni Balázs | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kniha: Druhá Barnabáškova kniha - Barnabášek a dvojčata - Balázs Zágoni. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Barnabáškova kniha. Balázs Zágoni. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY