Ptačí král a jiné básně

Ptačí král a jiné básně - Pavel Vítek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Vítek
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptačí král a jiné básně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptačí král a jiné básně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Vítek. Číst Ptačí král a jiné básně Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Ravenovská" poema o souboji s démonem, od básníka z krajiny Poohří, kde démonům i vílám se daří. ...vylezl jsem už po několikáté na věž Katedrály sv. Bartoloměje v Plzni. Tenkrát se mi zatočila hlava. Možná stárnu, možná jsem měl strach o syna. Posadil jsem se na ochozu a uviděl padat anděla. Ze spodu jsem pak sledoval holuba, jak přistál na špici věže a vyděsil jsem se podobně jako kdysi táta, když nade dveřmi seděl lišaj. Ano, právě ten! Svíral a otvíral křídla jako kdyby mával… Ptačí král Jsem králem v zemi nikoho. Hrůza a beznaděj odvály mé druhy. Teď, když mohli žít ve svobodě a beze strachu. Odlétli. Jsem králem v zemi drobných koster a křehkých vzpomínek. Vrací se jen, aby tu zemřeli.


...čí král a jiné básně (978-80-7272-178-8) Kniha - autor Pavel Vítek, 88 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá "Ravenovská" poema o souboji s démonem, od básníka z krajiny Poohří, kde démonům i vílám se daří ... Havran - rozbor díla k maturitě (5) | Rozbor-dila.cz ... . Ptačí král a jiné básně Autor: Vítek, Pavel Nakladatel: Dauphin EAN: 9788072721788 ISBN: 978-80-7272-178-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 11 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jako první je tu Pavel Vítek (*1976) a soubor ´Ptačí král a jiné básně´. Po čtení, při kterém se místy svíraly pocity zmaru a štěstí a do toho DG 307 respektive Pavel Zajíček v duchu vzpomínal… 115 ... Ptačí král a jiné básně - Pavel Vítek | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Jako první je tu Pavel Vítek (*1976) a soubor ´Ptačí král a jiné básně´. Po čtení, při kterém se místy svíraly pocity zmaru a štěstí a do toho DG 307 respektive Pavel Zajíček v duchu vzpomínal… 115 Kč Ptačí král | Tomáš Tománek . Ptačí král | Autor, který se prosadil v mnoha literárních soutě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY