Zachraňte krále

Zachraňte krále - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachraňte krále.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zachraňte krále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Zachraňte krále Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakub Protiva z Protivce se vzdal svého úřadu novoměstského rychtáře a po bratrově smrti se vrátil na svou rodnou tvrz do jižních Čech. Z poklidného sedlačení ho však vytrhne nenadálá návštěva z královského dvora. Dozvídá se, že českého krále Václava IV. zajal jeho nevlastní bratr uherský král Zikmund a vězní ho neznámo kde. Navíc se ztratily i české korunovační klenoty. Jakub Protiva je jako zkušený vyšetřovatel pověřen pátráním po králi a po klenotech. Do cesty se mu staví nemálo překážek, ještě štěstí, že se včas ukáže jeho přítel mnich Blasius, na jehož důvtip obvykle spoléhá. Podaří se naší dvojici zachránit krále a nalézt ztracené korunovační klenoty?


...te krále book. Read reviews from world's largest community for readers ... Zachraňte krále - Knihkupectví Luxor ... . Jakub Protiva z Protivce se vzdal svého úřadu novoměstského rychtáře a po ... Zachraňte krále. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Zachraňte krále Přidat komentář. wooloong. 11 08. únor ... Zachraňte koňe text - YouTube ... . ... Kniha Zachraňte krále Přidat komentář. wooloong. 11 08. února. Četla jsem ji jako předposlední knihu série (už mi zbývá jenom Smrt na Karlštejně) a přišla mi jako jedna z nejslabších. ... Zachraňte krále AUTOR: Jan Bauer. NAKLADATELSTVÍ: MOBA. ... Dozvídá se, že českého krále V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY