Čuk a Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Čuk a Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Arkadij Gajdar, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arkadij Gajdar,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čuk a Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čuk a Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arkadij Gajdar,. Číst Čuk a Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální text povídky o cestě malých chlapců a jejich maminky za tatínkem je pro toto vydání zjednodušen a zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v ruštině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilá Ruska, je zdarma ke stažení na webu.


...Gek A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Arkadij Gajdar, Yulia Mamonova Kniha: Čuk a Gek A1/A2 -- dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Yulia Mamonova; Arkadij Gajdar Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Čuk a Gek - Yulia Mamonova, Arkadij Gajdar, Aleš Čuma ... ... . Čuk a Gek A1/A2; Listování. Čuk a Gek A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky Yulia Mamonova, Arkadij Gajdar. 5,0 ( 1) Prožijte s Čukem a Gekem dobrodružnou cestu a studujte při tom ruštinu! Dvojjazyčná kniha pro začátečníky, A1/A2. autor neuveden. Info: Edika, 2019 (1.) - brož., 88 str. ... Originální text povídky je pro toto vydání zjednodušen a zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvisl ... Čuk a Gek A1/A2 ... . autor neuveden. Info: Edika, 2019 (1.) - brož., 88 str. ... Originální text povídky je pro toto vydání zjednodušen a zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v ruštině. ... Recenze produktu Čuk a Gek. Čuk a Gek A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Origináln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY