Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy: 100 výletů na kolech

Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy: 100 výletů na kolech - Ivo Paulík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Paulík
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy: 100 výletů na kolech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy: 100 výletů na kolech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Paulík. Číst Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy: 100 výletů na kolech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní vydání Ottova atlasu Nejkrásnější moravské cyklotrasy nabízí 100 atraktivních výletů na kolech s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek a s užitečnými kontakty.Jednotlivé trasy jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností hromadné dopravy a nabízely možnost občerstvení. Trasy jsou přehledně označeny a rozděleny podle náročnosti do čtyř stupňů a u každé je doplněn graf, z něhož je patrné celkové převýšení, každý si tak bude moci zvolit trasu, která nejlépe odpovídá jeho aktuálním možnostem a potřebám. Každá trasa je opatřena stručnou charakteristikou výletu, popisem povrchu cesty a doporučením vhodného typu kola.O památkách a zajímavostech včetně užitečných kontaktů a odkazů se stručně dočtete na konci každé trasy. Součástí výletů je také tip, na jehož základě si trasu můžete upravit dle vlastních přání či potřeb.Podrobná mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Přiložené fotografie dokládají atmosféru kraje a zachycují nejzajímavější cíle výletu. Zároveň kniha obsahuje QR kódy, které vám v pohodlí domova umožní načíst údaje o každé trase do vaší navigace či chytrého telefonu. Stačí si stáhnout GPX soubor, pomocí něhož se na svých výletech necháte vést. Do svých chytrých mobilních telefonů si stáhněte navigační mapu, například Locus Map Free.


...echny informace o produktu Mapy Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy, porovnání cen z internetových obchodů, ... Ottův atlas Nejkrásnější české cyklotrasy - - Megaknihy.cz ... ... Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy. 100 výletů na kolech - Ivo Paulík . skladem. 269 Kč. doprava od ... Unikátní vydání Ottova atlasu Nejkrásnější moravské cyklotrasy nabízí 100 atraktivních výletů na kolech s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek a s užitečnými kontakty. Všetky informácie o produkte Mapy Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy, porovnanie cien z internetových obch ... Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy - Ivo Paulík ... ... . Všetky informácie o produkte Mapy Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy. ... Ottův atlas Nejkrásnější moravské cyklotrasy - 100 výletů na kolech - 100 výletů na kolech - Ivo Paulík ... Mapa knižní: Ottův atlas Nejkrásnější mor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY