Matematika 2. třída: Domácí procvičování

Matematika 2. třída: Domácí procvičování - Petr Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika 2. třída: Domácí procvičování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematika 2. třída: Domácí procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Matematika 2. třída: Domácí procvičování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Domácí procvičování matematika 2. – 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky ZŠ. Matematické příklady jako geometrické útvary, počítání po desítkách, rozklad čísla nebo zaokrouhlování. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě je využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol (RVP). Součástí je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.


...ka 2. třída Matematika 2. třída. Sčítání a odčítání do 20 ... Kniha: Domácí procvičování matematika 2. třída | Knihy.ABZ.cz ... . Sčítání a odčítání s přechodem přes desítku. Číselná řada 0 - 100. Určování počtu desítek a jednotek ... Vyhledávání, přiřazování a řazení násobků čísla 2. Příklady na procvičování. Online cvičení matematika, bohatá sbírka příkladů pro základní i střední školy. Matematika hrou i tradiční procvičování počítání. Uživatel Prohlašuji, že jsem oprávněn jednat jménem účastn ... 2. TŘÍDA :: Základní škola Komořany ... . Uživatel Prohlašuji, že jsem oprávněn jednat jménem účastníka služby „ONLINECVICENI", poskytované provozovatelem.Prohlašuji, že je mně více než 18 let, popř. jsem zákonný zástupce nezletilé osoby, které jsem umožnil využívání těchto stránek, a tudíž jsem oprávněn za tuto nezletil...SOUVISEJÍCÍ KNIHY