Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce

Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce - Dagmar Kludská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Kludská
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Kludská. Číst Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Už celá tisíciletí lidé věří, že Měsíc má tajemnou sílu, která ovlivňuje náš život. Působí na naše emoce, na náš vztah k erotice, partnerství i k práci, má vliv na naše zdraví i na choroby, ovlivňuje naši psychiku a dalo by se říci, že náš úspěch či neúspěch záleží na fázi Měsíce,“ konstatuje v úvodu své nové knížky významná astroložka, ale také úspěšná autorka už tří desítek vydaných publikací. Dagmar Kludská (* 1944) píše prózy zaměřené autobiograficky (deníky, vzpomínky), vydala i román a drobnější povídkové příběhy, inspirované zážitky svých klientů, hlavně se ale věnuje literatuře faktu s tematikou své profese: výkladu karet, výkladu snů a astrologii. Právě do této řady patří její knižní novinka, objasňující vliv Luny na všechna znamení Zvěrokruhu. Podle tzv. lunárního kalendáře se zjišťují jednotlivé měsíční fáze (dorůstání a ubývání, úplněk nebo nov), které prokazatelně působí nejen na přírodu, ale i na člověka. Co je tedy v těchto obdobích vhodné dělat, jak se chovat a stravovat, jak si udržovat pevné zdraví, posilovat harmonii v partnerských vztazích, erotiku v milostném životě a jak předcházet potížím? Zkušená autorka zajímavě odpovídá na tyto i na mnohé další otázky.


... knize "Lunární horoskopy - Kouzelná moc Měsíce" doporučujeme také: Připravujeme zahradu na jaro a léto Pasečný, Petr Cena: 59 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Lunární horoskopy Kludská | Aukro ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Lunární horoskopy - Kouzelná moc Měsíce. ... že náš úspěch či neúspěch záleží na fázi Měsíce," konstatuje v úvodu své nové knížky významná astroložka, ale také úspěšná autorka už tří desítek vydaných publikací. Dagmar Kludská (* 1944) píše prózy zaměřené autobiograficky (deníky, vzpomínky ... Hledáte Lunární horoskopy - Kouzelná moc Měsíce od Dagmar Kludská? Dnes objednáte, zítra vyzv ... Lunární horoskopy: Kouzelná moc Měsíce - KOSMAS.cz ... . Dagmar Kludská (* 1944) píše prózy zaměřené autobiograficky (deníky, vzpomínky ... Hledáte Lunární horoskopy - Kouzelná moc Měsíce od Dagmar Kludská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Lunární horoskopy Autor: Kludská, Dagmar Nakladate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY