Růže bílá, černý les

Růže bílá, černý les - Eoin Dempsey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eoin Dempsey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Růže bílá, černý les.pdf


Chcete si knihu přečíst?Růže bílá, černý les ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eoin Dempsey. Číst Růže bílá, černý les Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1943. V letech před Hitlerovým vzestupem k moci byl domek Gerberových plný smíchu. Ale to je minulost. Franka je nyní sama, otec i bratr jsou ztraceni ve víru války a ona nemá důvod žít. Pak však v lese objeví tělo parašutisty v uniformě Luftwaffe. Rozhodne se neznámému pomoci, ale brzy zjistí, že není tím, za koho se vydává. Dokáží k sobě najít cestu a důvěru, když je proti nim gestapo i sama příroda?


...že bílá, černý les Přidat komentář ... Adrisbooks: Růže bílá, černý les ... . fénix56. 2 včera. V knize bylo napětí, láska, taky je zde popsán i netradiční pohled na Němce, nebyli všichni jen zlí fašisté. ... Růže bílá, černý les nepochybně patří mezi knihy, které by vás letos neměly minout. Románu není co vytknout: autor šikovně buduje napětí, rozehrává vztahy mezi postavami a staví hrdiny před těžká rozhodnutí. V druhé polovině přibývá akce, tempo ... Růže bílá, černý les - Knihkupectví Luxor ... . V druhé polovině přibývá akce, tempo se zrychluje a po celou dobu je knihu nemožné odložit. ... Růže bílá, černý les. Dempsey, Eoin. Vydání: Ikar 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 91827. Román amerického autora irského původu nás zavádí do zasněženého Černého lesa v době druhé světové války, kde se mladá Franka náhle ocitne v situaci, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY