Jíst slušně: Přemýšlejme o tom, co jíme

Jíst slušně: Přemýšlejme o tom, co jíme - Karen Duveová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Duveová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jíst slušně: Přemýšlejme o tom, co jíme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jíst slušně: Přemýšlejme o tom, co jíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Duveová. Číst Jíst slušně: Přemýšlejme o tom, co jíme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karen Duveová nám nelítostně a s nadhledem klade otázky na tělo: Kolik si toho člověk může dopřávat na úkor druhých lidí, dokonce i zvířat a rostlin? Čeho jsme ochotni se vzdát, a bez čeho se naopak v životě neobejdeme? Můžeme mít z vlastního omezení prospěch? Autorka nešetří ani sama sebe, rozhodla se totiž všechny dostupné alternativy ve výživě nejen prostudovat, ale i vyzkoušet na vlastní kůži. Stala se pokusným králíkem a celý pokus zdokumentovala. Otestovala biopotraviny, následně se začala řídit filozofií vegetariánů, veganů a frutariánů. A jaký je výsledek? Budete sami překvapeni!


...l: Přemýšlejme o tom, co jíme. Kniha o odpovědném přístupu ke stravování, které autorka podporuje ... Antické divadlo Eva Stehlíková epub - turpheloga ... . V roce 2009 se autorka, milovnice coca-coly a grilovaných kuřátek, ... Ke knize "Jíst slušně -- Přemýšlejme o tom, co jíme" doporučujeme také: Přemýšlejme o tom, co jíme. ... O čem je kniha Jíst slušně? ... že viac píše o tom, čo jej na neživočíšnych potravinách nechutilo, než o tom, čo jej chutilo. Je to taký ten ego alfa typ, ktorý namiesto pokojného argumentovania si nahlas silou-mocou potrebuje pr ... Kniha: Jíst slušně (Karen Duveová) | Martinus ... . Je to taký ten ego alfa typ, ktorý namiesto pokojného argumentovania si nahlas silou-mocou potrebuje presadiť svoj názor, bez ohľadu na to, aký stupídny niekedy ... Jíst slušně Přemýšlejme o tom, co jíme. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY