Království popela

Království popela - Sarah J. Maasová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah J. Maasová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Království popela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Království popela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah J. Maasová. Číst Království popela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a ty, které miluje. Zaplatila za to strašlivou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena. Pouze vědomí, že na ní závisí osud všech, jí brání v tom, aby podlehla. Aedion a Lysandra zůstávají poslední, kteří chrání Terrasen před naprostým zničením. Chaol, Manon a Dorian jsou roztroušeni po celém kontinentu a musí sami volit cestu k naději na spásu. Až se všechny cesty spojí, čeká je velká bitva.


...vství popela završuje celou sérii a určitě se vyplatí přečíst ... Sarah J. Maas - Wikipedie ... . Na můj vkus má kniha příliš dějových linek. I přesto, že o všech hrdinech jsem četla ráda, tak jakmile jsem se začetla do jedné linie příběhu, najednou kapitola skončila a já jsem se rázem ocitla v dalších dvou nebo třech dějových liniích ... Skleněný trůn (v anglickém originále Throne of Glass) je dobrodružná, fantasy, romantická a úspěšná literární série od newyorské spisovatelky Sarah J. Maasové.Je částečně inspirovaná filmem Popelka z roku 1950. S ... Království popela (Sarah J. Maas) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Maasové.Je částečně inspirovaná filmem Popelka z roku 1950. Série započala 2. srpna 2012 knihou Skleněný trůn a byla zakončena dílem Království popela dne 23. října 2018. Království popela 2019; Skleněný trůn 2015; Dvůr mlhy a hn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY