Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci

Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci - Marjane Satrapiová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marjane Satrapiová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Číst Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Persepolis je první íránský komiks všech dob… i když napsaný a nakreslený v Paříži.Ve Francii žijící, ale v Íránu narozená autorka nás nejdříve provede svým dětstvím stráveným v Teheránu za doby islámské revoluce a války s Irákem a dále líčí svůj pobyt na francouzském gymnáziu ve Vídni, následný návrat do vlasti, poslední pokus sžít se s režimem, který nemůže mít pro samostatné osobnosti jejího typu, navíc ženského pohlaví, pražádné pochopení, a svůj definitivní odchod do Francie. Zatímco hlavním tématem první části byl život v totalitním režimu, ve druhé je jím tedy to, jak se člověk v takovém režimu vychovaný vyrovnává s náhle nabytou svobodou: tedy další téma, které mnozí Češi důvěrně znají.


...is: Obrázkový příběh o islámské revoluci ... Odzbrojující humor Persepole se vrací do kin, tentokrát ... ... . Marjane Satrapiová ... Přitom Persepolis není jen o ženách a jen pro ženy. Kniha je určena všem, kteří se chtějí dozvědět, jaké to bylo vyrůstat v Íránu v dobách islámské revoluce a v čase íránsko-irácké války. Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Přečtěte si s námi knihu Persepolis: Obr ... Kuře na švestkách Satrapiová Marjane SLEVA 12% | Knihy ... ... . Přečtěte si s námi knihu Persepolis: Obrázkový příběh o islámské revoluci na prazskamuzea1918-2018.cz Obrázkový příběh o islámské revoluci Souborné vydání nejuznávanějšího a nejúspěšnějšího grafického románu Persepolis, který je první íránský komiks všech dob… i když napsaný a nakreslený v Paříži. Marjane Satrapiová sepsala, či vlastně sekreslila vlastní život. Obrázkový příběh o islámské revoluci Souborné vydání nejuznávanějšího a nejúspěšnějšího grafického romá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY