Mapa Anny

Mapa Anny - Marek Šindelka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Šindelka
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mapa Anny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mapa Anny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Šindelka. Číst Mapa Anny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mapa Anny je nový povídkový soubor Marka Šindelky, nositele Magnesie Litery za prózu z roku 2012. Objektem autorova pozorování jsou opět vztahy: nebezpečné, zničené, vyhořelé, vyčpělé. Povídky jsou zároveň intimnější a přímočařejší, jsou smyslné i smyslové. V silných textech nahlížíme do vztahů, které byly kdysi krásné, ale už nejsou, anebo se nedařily od počátku, ale aktéři o tom neměli ani tušení.


...ny je několik příběhů v jednom, několik map o lidech a jejich osudech, o vztazích, láskách a neláskách a jejich problémech ... Mapa Anny | MAPA ... . Každá povídka je perfektně vypointovaná, Mapa Anny, soubor povídek, který se mi moc líbil, ač já na povídkové knihy moc nejsem. Mapa Anny je povídková kniha Marka Šindelky.Obsahuje 10 většinou vzájemně provázaných povídek o partnerských vztazích lidí autorova věku, tj. zhruba třiceti let. Dvě povídky, které se později staly součástí sbírky, vyšly napřed časopisecky. Sanktuarium Góra św ... Mapa Anny • RESPEKT ... . zhruba třiceti let. Dvě povídky, které se později staly součástí sbírky, vyšly napřed časopisecky. Sanktuarium Góra św. Anny. Made with Google My Maps. Sanktuarium Góra św. Anny. Terms; Create new map. Open map. Shared with you. Help. Feedback. Report inappropriate content ... Užíváme cookies, abychom v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY