Rok v Provenci

Rok v Provenci - Peter Mayle | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Mayle
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok v Provenci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok v Provenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Mayle. Číst Rok v Provenci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rok v Provenci, kniha britského publicisty a spisovatele Petera Mayleho, nás provází měsíc po měsíci rokem novopečeného majitele domu v Provenci. S anglickým humorem v jeho nejlaskavější podobě nás autor seznamuje s radostmi i úskalími života cizince, který se rozhodl uskutečnit svůj sen žít v místě, které dosud znal pouze jako turista. Pro přistěhovalce je všechno nové, barevnější, voňavější, a to se netýká pouze výborného vína a kuchyně. Občasné potíže s úřady či rekonstrukcí domu jsou mnohonásobně vyváženy krásnou přírodou, kulinářskými zážitky, poznáváním neobvyklých zvyků, sportů a nových přátel. Kniha se stala mezinárodním bestsellerem, posloužila jako předloha pro TV seriál a získala prestižní cenu British Book Awards pro rok 1989 za nejlepší cestopisnou knihu a řadu dalších ocenění.


...ovenci je první částí volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nejvybranějších lahůdkách a nejlepším víně ... Rok v Provenci - Knihkupectví Luxor ... . Chronologicky popisuje rok jednoho Brita, který se rozhodl přestěhovat do malé vesnice v malebné francouzské oblasti Provence. S anglickým humorem v jeho nejlaskavější podobě nás autor ... Rok v Provenci, jsem si zakoupil po shlédnutí filmu Dobrý ročník. Nelituji. Jako vždy je jasné, že půjde o střet kultur (anglická x francouzské), ale je to velmi dobrá odpočinková literatura. ... Audiokniha: Rok v Provenci (Peter Mayle) | Martinus ... . Nelituji. Jako vždy je jasné, že půjde o střet kultur (anglická x francouzské), ale je to velmi dobrá odpočinková literatura. Není to plné popisování sexuálních zkušeností jako knihy od Stephena Clarka. Mayle se spíše soustředí na popisování závislosti Francouzů... Koupit Koupit eknihu. V prvním díle volné trilogie o půvabech a zvláštnostech života v jihofrancouzské Provenci (Navždy Provence a Znovu Provence) se společně s autorem podíváme do líbezné krajiny, kde vo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY