ChiRunning: Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění

ChiRunning: Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění - Danny Dreyer, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Danny Dreyer,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
ChiRunning: Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění.pdf


Chcete si knihu přečíst?ChiRunning: Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danny Dreyer,. Číst ChiRunning: Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Běhání je nádherné, ale přesto se mnoho sportovců na všech výkonnostních úrovních potýká se zraněními kolen, pat, šlach, prstů… Danny Dreyer nabízí vědomou metodu běhání, která staví na uvolnění a soustředění, na správném postoji a jednoduchých technikách procvičování. S pomocí této knihy, která změnila svět běhání jako málokterá jiná, se mohou naučit běhat lépe, tedy s minimem zranění, hobíci, výkonnostní běžci i triatlonisté všech věkových kategorií. Je to podobné jako jóga, pilates nebo tai či. ChiRunning zlepší váš běžecký styl i metodiku tréninku v deseti jednoduchých lekcích. Z namáhavého a usilovného honění se za kilometry se pomocí ChiRunningu stane z běhání meditační cvičení.


...nning - revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění ... Katherine Dreyer, Danny Dreyer: ChiRunning od 251 Kč ... ... . V poslední době je to tu samá běžecká revoluce. Pomalu se začínám bát, aby se z tohoto slova nestalo zaklínadlo pro vše nové. V případě knihy Chi Running, kterou dnes přináší na pulty knihkupectví nakladatelství mf, však v jistém smyslu o revoluci ... Všechny informace o produktu Kniha ChiRunning, porovnání cen z internetových obchodů, ... ChiRunning - Revoluční přístup k běhání bez námahy a ... Kniha: ChiRunning (Danny Dreyer a Katherine Dreyer) | Martinus ... ... ChiRunning - Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění - Dreyerovi Danny a Katherine, Sleva 19% ... ChiRunning - Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění - Danny Dreyer ... ChiRunning - Revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění ... která změnila svět běhání jako málokterá jiná, se mohou naučit běha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY