Ve službách klanu

Ve službách klanu - Miroslav Žamboch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žamboch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách klanu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve službách klanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žamboch. Číst Ve službách klanu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Herbert Ducatti je horník. Hluboko v podzemí těží pro klan čarodějů aktivní drahokamy. V Severních horách je ložisek surových krystalů spousta, ale není snadné je těžit – koncentrovaná magie v průběhu pár hodin vypálí mozek každého obyčejného člověka. A pokud se prokope dostatečně hluboko, stačí k tomu sekundy. Přežít v Hlubině mohou jen čarodějové. Ale to stále není to nejhorší… Aktivní drahokamy chtějí všechny klany. A o to, co chtějí všichni, se obvykle bojuje. Herbert Ducatti toužil jen přežít…Alespoň zpočátku.


...e službách klanu Přidat komentář. lordes7975 ... Kniha Ve službách klanu - Miroslav Žamboch | knizniklub.cz ... . 1 12. února. Od Žambocha se dá čekat jako vždy skvělá řemeslná práce a poctivé béčko: trocha magie, spousta krve, nepřekombinované postavy, které jsou ale vykreslené dost na to, aby nebyly plytké a a jednání nebylo příliš patetické. ... Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, je jedním z mnoha v jeho službách. Zkušený klanový válečník dostává jednod ... Ve službách klanu - Miroslav Žamboch | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zkušený klanový válečník dostává jednoduchý útok - vraženým útokem má narušit hladký chod mašinérie Kovářů tak, aby X-Hawk měl čas provést tajnou citlivou operaci. Elektronická kniha Ve službách klanu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ve službách klanu od ostatních uživatelů. ... Ve službách klanu ... Všechno tro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY