Kniha tajemství

Kniha tajemství - Tom Harper | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Harper
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Harper. Číst Kniha tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


V zasněžené vesnici německých hor objeví mladá žena pozoruhodné tajemství. Než je stačí komukoliv prozradit, beze stopy zmizí. Jediné, co po ní zůstalo, je obrázek záhadné středověké karty, která již po staletí mate učence. Nick Ash pracuje v New Yorku pro FBI. Před šesti měsíci ho opustila jeho přítelkyně Gillian a zlomila mu srdce. Teď je Nick jedinou osobou, která ji může zachránit – pokud už není příliš pozdě. Několik hodin poté, co obdrží její zprávu, je na útěku a snaží se odkrýt minulost, než ho dostihnou protivníci.


...iha vycházela, slyšela jsem mnoho o ní i o filmu, ale moje očekávání až tak nesplnila ... Kniha: Tajemstvi (Rhonda Byrne) | Martinus ... . Četla jsem hodně věcí ze života, k zamyšlení, povzbuzení apod., tak mi to možná v té chvíli nemělo, co dát. Tajemství 2018; Hrdina 2014; Denní naučení 2014; Jak mi Tajemství změnilo život 2018; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Požádej a je ti dáno 2013; Miluj svůj život 1991; 77 pravidel pro úspěšná přání 2013; všech 13 podobných. Kniha Tajemství je v Kniha tajemství mi změnila můj život ve chvíli kdy jsem myslela ... Recenze Tajemství - Rhonda Byrne - Heureka.cz ... . Kniha Tajemství je v Kniha tajemství mi změnila můj život ve chvíli kdy jsem myslela ze se z toho dna ve kterém jsem byla nedokážu odrazit.Tato kniha je moje bible strašně moc mi pomohla pochopit ze síla myšlenek je obrovská a ze život si opravdu utváříme sami pomocí kvantové fyziky,pozi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY