Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší

Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší - Debbie Blissová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Debbie Blissová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debbie Blissová. Číst Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka v knize představuje 20 snadných a tradičních kousků v moderním kabátku, které uvítá každý, komu do života vstoupilo miminko. Modely v knize jsou seřazeny podle postupného ovládání pletařského umění – od naprostých základů až po žakárový vzor. Každá nová technika je popsána krok za krokem, abyste si ji mohli jednoduše osvojit. Modely budou zajímavé nejen pro začátečnice, ale i pro pletařky, které chtějí svou dovednost oprášit, naučit se něco nového nebo prostě jen rády tvoří to, co nikdy nevyjde z módy.


...e pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší ... Knihy o hobby Esence | Alza.cz ... . Debbie Blissová ... Pleteme pro miminka Autor: Blissová, Debbie Nakladatel: Esence EAN: 9788076173903 ISBN: 978-80-7617-390-3 Originál: First Knits Překlad: Lánská, Miroslava Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší Autorka v knize představuje 20 snadných a tradičních kousků v moderním kabátku, které uvítá každý, komu do života vstoupilo miminko. Dům knihy.cz > Knihy > Volný čas > Pleteme pro mim ... Pleteme pro miminka navody levně | Mobilmania zboží ... . Dům knihy.cz > Knihy > Volný čas > Pleteme pro miminka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Pleteme pro miminka. 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší. BLISSOVÁ Debbie. Info: Euromedia Group - Esence, 2019 (1.) - brož., 160 str. Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší (978-80-7617-390-3) Kniha - autor Alison ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY