Napálený: Kroniky železného druida 4

Napálený: Kroniky železného druida 4 - Kevin Hearne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Hearne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Napálený: Kroniky železného druida 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Napálený: Kroniky železného druida 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Hearne. Číst Napálený: Kroniky železného druida 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v sobě neměl pořádnou dávku keltské prohnanosti. Když se mu tedy na americký jihozápad přijdou pomstít bohové hromů a blesků, s menší pomocí navažského šibala Kojota je přesvědčí, že ho v arizonské poušti rozsekali na cimprcampr. Jenže mazanému Kojotovi není proti srsti udělat občas nějakou tu levárnu a Atticus brzy zjistí, že mu hodil na krk boj s krvežíznivými pouštními kožoměnci, kteří na sebe mohou brát různé podoby. Když už si myslí, že všechny lsti prokoukl, zradí ho ten, od koho by to čekal nejméně. Atticus přísahá, že jestli tohle přežije, už nikdy se nenechá napálit… Krásná poslední slova.


...8.2019 Další díl ze série Kroniky železného druida je stejně skvělý, jako všechny předchozí díly ... Laser prasteny kevin hearne | Sleviste.cz ... . I tentokrát Kevin Hearne pracuje se známými motivy a postavami, ale tématům dává naprosto nový rozměr, staré postavy se vyvíjejí a samozřejmě se objevují i úplně nové. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Napálený book. Read 1,749 reviews from the world's largest community for readers. Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v s... Čtvrtý svazek populárn ... Kroniky železného druida: Napálený - Kevin Hearne ... ... . Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v s... Čtvrtý svazek populárních Kronik železného druida. Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v sobě neměl pořádnou dávku keltské prohnanosti. Když...SOUVISEJÍCÍ KNIHY