Deník Sprosté matky

Deník Sprosté matky - Ian Frazier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ian Frazier
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník Sprosté matky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník Sprosté matky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Frazier. Číst Deník Sprosté matky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vynikající humoristický román z pera amerického spisovatele Iana Fraziera sleduje jeden rok v životě nevšední a svérázné hrdinky – Sprosté mámy. Nenechte se ale mýlit, nejde o žádnou ženskou z periferie společnosti s výrazivem otrlého námořníka, která nejde pro ránu daleko, právě naopak. Je to vzorná hospodyňka, oddaná manželka a matka dvou synů, která každé ráno vstává s přáním chovat se vzorně a mluvit jako kniha. Její předsevzetí ovšem pravidelně narazí na nejrůznější úskalí běžného života – třeba že manželovi sníží plat, a on je teď v práci od nevidím do nevidím, že ji jeho šéf obtěžuje nemravnými návrhy, že syn projevuje lehce psychopatické sklony nebo že přesně podle Murphyho zákonů, když se něco může pokazit, pokazí se to právě ve chvíli, kdy to nejvíc potřebuje. To je pak setsakramentsky těžké, ne-li přímo nemožné, udržet přívětivou tvář a slovník dámy. Žádný div, že si hrdinka musí tu a tam dát skleničku něčeho ostřejšího nebo že občas vypění a za doprovodu šťavnatých nadávek rozbije pár kousků nádobí… Ian Frazier (1951) je americký spisovatel a novinář, autor několika knih esejů a cestopisů a tří sbírek humoristických povídek. Svými vtipnými sloupky pravidelně přispívá do časopisu The New Yorker. Dvakrát vyhrál Thurberovu cenu určenou nejlepším americkým humoristům.


...ická kniha Deník Sprosté matky Ian Frazier - Deník Sprosté matky Ukázky ... Moderní pojetí americké výchovy - Vaše literatura ... . Ukázka epub Ukázka mobi Deník Sprosté matky . Ian Frazier Nakladatel: Jota 2013 . 1 recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Kniha Deník Sprosté matky Přidat komentář. Zouhee. 3 08.08.2019 odpad! Myslím, že jsem ještě nikdy žádnou knihu neodhodila do kouta tímto tempem. ... Deník Sprosté matky Prodej skončil. 3,4 Hodnotilo 5 uživatelů 5 0x. 4 3x. 3 1x. 2 1x. 1 0x. 10+ zákazníků ... Deník Sprosté matky (Ian Frazier) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 3,4 Hodnotilo 5 uživatelů 5 0x. 4 3x. 3 1x. 2 1x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 60 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. Vynikající humoristický román z pera amerického spisovatele Iana Fraziera sleduje jeden rok v životě nevšední a svérázné hrdinky - Sprosté mámy. Deník Sprosté matky Frazier Ian. Deník Sprosté matky. Frazier Ian. Četl(a) jsem. Chci přečíst....SOUVISEJÍCÍ KNIHY