Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho

Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho - Sonia Bueno-García, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sonia Bueno-García,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sonia Bueno-García,. Číst Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice je určená pro děti a studenty od 7 do 15 let, kteří začínají se španělštinou. Jejím základem je příběh vyprávěný jednoduchým a současným jazykem. Díky komiksovému zpracování příběhu se děti seznámí s novou slovní zásobou a gramatikou. Představují se v něm také některé španělské reálie. Po komiksu následuje slovníček, stručné vysvětlení gramatiky a cvičení. Dialogy a poslechová cvičení ke knize namluvili rodilí mluvčí. Audionahrávku ve formátu MP3 naleznete na stránkách nakladatelství.


...espanol con el Búho Autor: Barbora Vázquezová ; Sonia Bueno-García - Učebnice je určená pro děti a studenty ve věkovém rozmezí od 7 do 15 let, kteří začínají se španělštinou na ZŠ, víceletých gymnáziích, jazykových školách nebo v rámci ... Barbora Vázquezová: Španělština pro školy - Aprende ... ... ... Kniha: Španělština pro školy -- Aprende espanol con el Búho - Barbora Vázquezová; Sonia Bueno-García Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Španělština se sovou pro začatečníky! Učebnice je určená pro děti a studenty od 7 do 15 let, kteří začínají se španělštinou. Jejím základem je příběh vyprávěný jednoduchým a současným jazykem. ... Španělština pro školy: Aprende e ... Vázquez, Barbora : Španělština pro školy ... . Španělština se sovou pro začatečníky! Učebnice je určená pro děti a studenty od 7 do 15 let, kteří začínají se španělštinou. Jejím základem je příběh vyprávěný jednoduchým a současným jazykem. ... Španělština pro školy: Aprende espanol con el Búho. Španělština pro školy; Listování. Španělština pro školy Aprende espan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY