Jemnolásky

Jemnolásky - Monika Petráková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Petráková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jemnolásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jemnolásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Petráková. Číst Jemnolásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někdy se vám může zdát, že přátelství je jen slabou náplastí na cit, který v sobě nosíte... Kolik podob vlastně může láska mít? A je ta přátelská méně hodnotná než partnerská? Mark a Naty stojí na pomyslném rozcestí svého desetiletého přátelství a každý z nich má jinou představu o budoucnosti. Proto se rozhodnou pro společnou letní dovolenou. Každý den se k sobě o krok přibližují a zároveň vzdalují. Kdo bude nakonec vítězem?


...emnolásky Přidat komentář. majík1. 1 26 ... Nakladatelství Deus, Jankovcova 18/938, Prague (2020) ... . dubna. Takový zlatý střed.Neurazí ani nenadchne ... Někdy se vám může zdát, že přátelství je jen slabou náplastí na cit, který v sobě nosíte... Kolik podob vlastně může láska mít? A je ta přátelská méně hodnotná než partnerská? Mark a Naty stojí na pomyslném rozcestí svého desetiletého přátelství a každý z nich má jinou představu o budoucnosti. Proto se rozhodnou pro společnou letní d ... Monika Petráková - Jemnolásky | Aukro ... . Proto se rozhodnou pro společnou letní dovolenou. Hledáte Jemnolásky od Monika Petráková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jemnolásky - Petráková Monika - Někdy se vám může zdát, že přátelství je jen slabou náplastí na cit, který v sobě nosíte.....SOUVISEJÍCÍ KNIHY