Obhájce

Obhájce - Victor Methos | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Victor Methos
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obhájce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obhájce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victor Methos. Číst Obhájce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Peněz je málo a kariérních vyhlídek ještě méně, proto novopečený právník Theodore Brigham podnikne zoufalý krok a nastoupí do pochybné právnické firmy v Salt Lake City. Hned svůj první případ – překročení povolené rychlosti – ovšem prohraje a je přesvědčený, že se s kariérou právníka může rozloučit. Proto je více než překvapený, když mu jeho šéf přidělí o dost náročnější kauzu: Amanda Piercová je utrápená a vyčerpaná žena, které psychopat znásilnil a zavraždil dceru. A ona se mu pomstila. Není pochyb, že to byla ona, kdo zmáčkl spoušť – vidělo jí pět svědků. A i když jsou sympatie veřejnosti na její straně, hrozí jí trest smrti, jemuž se vyhne jedině tak, že se přizná. Novopečený právník se tak pouští do boje nejen o svou kariéru, ale i o život své klientky.


...eru Obhájce ztvárnil Matthew McConaughey roli Michaela, "Micka", Hallera, charismatického trestního advokáta v Los Angeles, jehož kanceláří je zadní sedadlo vozu Lincoln Continental ... Žádost o bezplatné přidělení právníka, advokáta, obhájce ... ... . Po tom, co většinu své kariéry strávil obranou drobných kriminálníků, dostane z ničeho nic svůj velký životní případ: obhajobu bohatého playboye z Beverly Hills (Ryan ... Stíny vlků Klec Valhalla: Říše bohů Nebezpečný svůdce Willoughbyovi Obhájce nevinných Můj příběh Špindl 2 Román pro pokročilé Králíček Jojo. Populární Filmy. Ad Astra Ježek Sonic Ledové království II Star Wars: Vzestup Skywalkera Auta Joker Avengers: Infinity War Králíček Jojo Dolittle Na nože. Poslední přidané Obh ... Obhájce (2011) / The Lincoln Lawyer | český trailer HD ... ... . Populární Filmy. Ad Astra Ježek Sonic Ledové království II Star Wars: Vzestup Skywalkera Auta Joker Avengers: Infinity War Králíček Jojo Dolittle Na nože. Poslední přidané Obhájce je v trestním řízení právní zástupce osoby, proti které se vede trestní stíhání ().Obh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY