Němý svědek

Němý svědek - Caroline Mitchellová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caroline Mitchellová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němý svědek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němý svědek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Mitchellová. Číst Němý svědek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emmino nejtemnější tajemství je pohřbené hluboko v minulosti. Pravda ale nezůstane skrytá dlouho… Emma je milující manželka a oddaná matka… a také vrah. Léta mlčí o mrtvém milenci, kterého pohřbila na zahradě. A mohla by to tajit dál, kdyby byl její život méně dokonalý. Emmin manžel Alex chce, aby se přestěhovali, ale dokud se jí nepodaří zahladit veškeré stopy zločinu, nemůže jen tak dům opustit. Když se rozhodne tělo vykopat, zjistí, že hrob je prázdný. V panice se Emma ke všemu přizná manželovi. Ale to je jen začátek. Později o ní Alex zjistí věci, které by býval rád věděl dřív. A také věci, které by raději nevěděl vůbec.


... svědek 2019; Podobné knihy. Mám nad tebou moc 2019; Nenechám tě odejít 2019; Kniha Němý svědek je v ... Hercule Poirot: Němý svědek - Agatha Christie | Databáze knih ... . Právě čtených: 3x: Přečtených: 116x: NĚMÝ SVĚDEK. Emma je láskyplná manželka, obětavá matka… a zároveň vražedkyně! Před lety tělo své oběti pohřbila na zahradě, ale když se chce teď její manžel přestěhovat, nezbývá jí než zahladit stopy navždy. Jenže když začne kopat, zjistí, že hrob, kam ukryla tělo, je prázdný… V detektivce Agathy Christie s Herculem Poirotem sehraje svou roli nejlepší přítel člověkaTučné dědictví po tetičce Emily - to je zápletka detektivky Němý svědek (1938). Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pu ... Němý svědek / Silent Fall (1994) | ČSFD.cz ... . Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pustit ani chlup. A to přitom v Jake Rainer patří ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY