Proč právě Zeman?

Proč právě Zeman? - Jan Herzmann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Herzmann,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč právě Zeman?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč právě Zeman? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Herzmann,. Číst Proč právě Zeman? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zákulisní drama voleb, alchymie volebních průzkumů.Fakta, čísla, postřehy o největším politickém dramatu od listopadu 89Unikátní fotografická příloha a komentované výsledky průzkumů Mediální podpora MFDnes Známý sociolog a výzkumník, šéf agentury ppm factum spojil své síly s novinářem Martinem Komárkem, aby napsali knihu, která vás překvapí svou dramatičností. Jan Herzmann dodával výsledky volebních průzkumů řadě kandidátů a byl tak už od počátku roku 2012 v kontaktu s nimi osobně i s jejich týmy. Díky tomu se v knize dozvíme mnoho dosud nezveřejněných faktů například o jednání mezi týmy Jana Fischera a Jana Švejnara nebo o tom, jaké informace ve finále hledaly týmy Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga. Martin Komárek, komentátor MF Dnes, zase po celou dobu sledoval, glosoval a analyzoval chování i šance všech kandidátů. Přímá prezidentská volba je v jeho podání nebývalým dramatem, příběhem vzestupů a pádů, zklamání i nadějí až do poslední chvíle. Autoři zvolili objektivní přístup oproštěný od osobních preferencí, které však zároveň nepopírají. Po přečtení knihy budete vědět: -Jak to vypadalo ve volebních štábech. -Proč jsou průzkumy veřejného mínění tak důležité a jak se k nim stavěli jednotliví kandidáti. -Které zajímavé maličkosti ovlivnily konečné výsledky voleb. -Jestli se Karlu Schwarzenbergovi podařilo postavit logiku průzkumů na hlavu a proč na Miloše Zemana nestačil. -A samozřejmě i to, proč se Miloš Zeman nakonec stal prezidentem. Ryzí skutečnost napínavější než thriller!


...vě Zeman? (English: Why Zeman?) is a book by Czech authors Jan Herzmann and Martin Komárek, about Miloš Zeman's 2013 presidential campaign and reasons for his victory ... Recenze knihy „Rudý Zeman" od Jaroslava Kmenty - Blog iDNES.cz ... . It was published in March 2013. The book follows the presidential candidates from the first round. Právě ne vždy ideálního zdravotního stavu hlavy státu se snaží využít jeho vyzyvatelé ve volbě prezidenta roku 2018. „V mém případě je jediný důvod (kritiky, pozn. red.) to, že špatně chodím, což je sice nemilé, ale už jsem jednou říkal, že politika se nedělá nohama, ale mozkem," míní o své v poslední ... Všechny ... Proč?: Proč je Zeman prezidentem. Proč jsme tam, kde jsme ... ... . red.) to, že špatně chodím, což je sice nemilé, ale už jsem jednou říkal, že politika se nedělá nohama, ale mozkem," míní o své v poslední ... Všechny informace o produktu Kniha Proč právě Zeman? - Martin Komárek, Jan Herzmann, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Proč právě Zeman? - Martin Komárek, Jan Herzmann. Чому Земан? (чеськ.Proč právě Zeman?) — книг...SOUVISEJÍCÍ KNIHY