Čuk i Gek

Čuk i Gek - Arkadij Gajdar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arkadij Gajdar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čuk i Gek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čuk i Gek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arkadij Gajdar. Číst Čuk i Gek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dojemný příběh o cestě malých chlapců a jejich maminky za tatínkem, který pracuje daleko na severu, je protkán neuvěřitelně světlou a dobrou atmosférou. Autor knihy, Arkadij Gajdar, s láskou píše o malých šibalech a neposedech a podrobně popisuje jejich malé pranice a velká dobrodružství, jež zažívají po cestě. Audiokniha nabízí převyprávěný příběh v ruštině, který je zpracován pro začátečníky a mírně pokročile posluchače. Text namluvila rodilá mluvčí.


...adventures of two precocious children. Children and adults will both enjoy the movie ... Čuk a Gek - Portaro - library catalog ... . Čuk a Gek (rusky Чук и Гек) je kniha pro děti ruského spisovatele Arkadije Gajdara z roku 1939.V SSSR byla zfilmována v roce 1953.. Kniha vypráví příběh dvou malých kluků, kteří jedou s maminkou navštívit tatínka pracujícího daleko v tajze na Sibiři.Toto literární dílo patřilo v Československu mezi povinnou školní četbu. V některých pasážích je patrný ... Oba malí hrdinové, věcný a rozvážn ... Martha & Tena ČUK A GEK - YouTube ... . V některých pasážích je patrný ... Oba malí hrdinové, věcný a rozvážný Čuk a snílek a fantasta Gek, žijí na plátně zajímavým životem. Autorům filmu se podařilo odhalit v tomto filmu všechny jemné odstíny dětské duše. Není zde nic zbytečného, vyumělkovaného. Vše je jasné a prosté i v těch samozře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY