Inzerát na hledání ticha

Inzerát na hledání ticha - Martin Cina | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Cina
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Inzerát na hledání ticha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inzerát na hledání ticha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Cina. Číst Inzerát na hledání ticha Online je nyní tak snadné!

POPIS


První kniha Martina Ciny (* 1982 v Jihlavě, žije v Brně) je výborem z jeho básnických a prozaických textů, psaných v letech 2005-2012. "Tvorbu M. Ciny jsem poznala v kontextu literární soutěže Moje cesta ke svobodě, kterou Sdružení Podané ruce, agentura Pasáž, vyhlásilo pro svoje klienty. … Mezi účastníky soutěže na sebe upozornil jako silná autorská osobnost a jeho autentickému a působivému literárnímu projevu tehdy vyjádřil uznání i jeden z porotců, Ivan Martin Jirous. … Literární projev Martina Ciny v sobě spojuje několik výrazných kvalit: otevřeně a odvážně sděluje své (bohaté, ale často drastické) životní zkušenosti, je schopen citlivého, filigránského pozorování, je - slovem - malíř s jemností zachycovaných nálad, přináší překvapivé, nehledané metafory a úhly pohledu." (Alena Blažejovská) "Nemluvme o veršové subtilitě, přesnosti rýmu, literárních šarádách. Raději vůbec nemluvme o literatuře, jen o rytmu mluvme, o dechu z plic, o dchnutí srdce. O životě mluvme. O důvodu k tomuto psaní. O důvodu neliterárním, neškolovém…" (J. E. F., z doslovu ke knize)


...nzerát na hledání ticha (Martin Cina) ... Seznamka.cz - Tradiční seznamka v ČR, již 20 let ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Inzerát na hledání ticha od Martin Cina na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Inzerát na hledání ticha Autor: Cina, Martin Nakladatel: Vetus Via EAN: 9788087422137 ISBN: 978-80-87422-13-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 102 stran, česky Rozměry: 13 × 18 cm Rok vydání: 2013 Inzerát na hledání ticha. Inzerát na hledání ticha. Četl(a) ... Instinct na inzerat | HLEDEJCENY.cz ... . Inzerát na hledání ticha. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY