Šťastné shledání

Šťastné shledání - Barbara Cartland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastné shledání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šťastné shledání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Šťastné shledání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohledný vikomt z Kenningtonu neměl nikdy dobré vztahy se svým otcem, hrabětem, ale ze srdce miluje své prarodiče – a oni milují jeho. Jenže když jeho děd, markýz, náhle zemře, rodinné vztahy se ještě zhorší. Vikomt proto raději odjede pryč z Londýna do domu v Devonu, který mu markýz odkázal. Tam se náhodou setká s krásnou Luellou Ridgewayovou, která prchá před neodbytným nápadníkem, Frankem Connollym. Vikomt se do Luelly okamžitě zamiluje a nabídne jí své srdce. Luella však váhá, zda lásku přijmout. Dokáže vikomt přesvědčit Luellu, že si i přes svou poskvrněnou minulost zaslouží lásku? A podaří se odvrátit hrozbu, kterou pro mladý pár představuje neodbytný Frank Connolly? A smíří se nakonec vikomt se svým otcem?


...é shledání autor: Cartland Barbara doporučená cena: ... Kniha: Šťastné shledání (Barbara Cartland) | Martinus ... ... Swamp Thing - Bažináč 6 - Shledání autor: Moore Alan dopor. cena: ... Kniha Šťastné shledání Přidat komentář. kolacky. 1 04. května. Příběhy jsou tak krátké, že slupnu dva za odpoledne... jako dva mňamózní kousky dobrého cheescaku. ... Blížíme se do finále. Bude toto setkání otce s dcerou šťastné? Opět se ukáže, jak moc nedílnou součástí podmořského města jsou "Little Sisters". https://stor... Šťastné shledání umění a vědy. ... Šťastné shledání / Nejlevnější knihy ... . https://stor... Šťastné shledání umění a vědy. Původně renesanční zámek postavený na konci 16. století pro rod Krajířů z Krajku získal dnešní podobu během klasicistní přestavby ve 30. letech 19. století. O jeho nynější tvář se zasloužil zejména porýnský rod říšských svobodných...SOUVISEJÍCÍ KNIHY