Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012 - Zuzana Hajíčková (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Hajíčková (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Hajíčková (ed.),. Číst Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) přináší stejně jako v minulých letech články připravené na základě příspěvků, jež zazněly na pravidelných setkáních AUČCJ. Těchto setkání se konalo v uplynulém roce celkem pět a pokryla širokou škálu témat - teoretických i praktických - souvisejících s problematikou výuky češtiny pro cizince. Nechybějí zde příspěvky zabývající se didaktickými aspekty této výuky, autoři se zamýšlejí například nad úkolově orientovaným vyučováním, velká pozornost je věnována také otázce výslovnosti. Za velmi užitečné lze nepochybně považovat rovněž příspěvky týkající se jazykového testování, respektive zkoušek z češtiny jako cizího jazyka. Pozornost však byla v uplynulém roce věnována také migrační politice, tedy oblasti, jež je sice pedagogice i jazykovědě vzdálenější, přesto však s výukou cizinců úzce souvisí. Zajímavý přesah mimo rámec běžných témat našich setkání představuje rovněž exkurz do oboru lingvistické antropologie. I v roce 2012 se účastníci setkání AUČCJ dočkali praktických ukázek didaktických metod v rámci pracovních dílen (workshopů) a písemné výstupy z těchto dílen ve sborníku doplňují a ilustrují jednotlivá témata. Jsme rádi, že můžeme touto formou zpřístupnit širší odborné veřejnosti otázky, jimiž jsme se v minulém roce zabývali, a doufáme, že se otištěné příspěvky stanou inspirací pro další setkání i pro individuální pedagogickou a vědeckou práci.


... asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka ... PDF Práce S Chybou Ve Výuce Cizích Jazyků (Včetně Češtiny Pro ... ... . O NÁS. Probíhající projekty; Ukončené projekty ... Pro školní rok 2019/2020 jsme připravili již pátý ročník Cyklu školení pro začínající učitele češtiny jako cizího jazyka, na který bychom Vás velmi rádi pozvali. Termíny konání: 14. 9. 2019, 9. 11. 2019, 8 ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2016: Možno zakoupit zde: odkaz V pořadí již jedenáctý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2016 na společných pravidelných setkáních. Martina Tomancová (ed.): Sborník Asociace uč ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ ... ... . Martina Tomancová (ed.): Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 V pořadí již jedenáctý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nab...SOUVISEJÍCÍ KNIHY