Naše tradice

Naše tradice - Ladislava Paterko | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislava Paterko
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše tradice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše tradice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislava Paterko. Číst Naše tradice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka jednoduchým a srozumitelným jazykem vyjadřuje a popisuje skutečný smysl jednotlivých dnů v roce, které jsou pro nás významné a proč zrovna tyto dny. Proč těmto dnům říkáme svátky a slavíme je a proč se stali tradicí v našem životě. A proč je dodržování tradice pro každého člověka důležité. Je to kniha pro ty, kteří jsou ochotni změnit něco ve svém životě. Znovu navázat původní spojení člověka s Univerzem a nahlédnout tak za hranice našeho reálného vnímání. Zkusit se učit a poznávat se prostřednictvím jednotlivých úkolů, které jsou sestaveny tak, aby nás duchovně obohatily a vnesly nám radost do našeho bytí.


...co na oslavu Božího hodu se u nás tradičně scházejí lidé spíš v užším rodinném kruhu, svatý Štěpán probíhal i v minulosti ve znamení rozsáhlejších oslav a veselí ... Naše tradice | 147. PS Galaxie ... . Pro děti u nás je 5. prosinec dnem příchodu vlídného bělovousého starce, který je coby předvoj ... Šestadvacetidílný dokumentární cyklus Naše tradice mapuje hlavní svátky, které se v České republice dodnes dodržují, i když se mnohdy ponětí o jejich původním významu vytrácí. Řadu tradic dodržujeme po celá staletí a některé i déle. Původ mnohých z nich sahá až do ... Naše tradice Stupeň vzdělání ... Tříkrálové tradice se staly počátke ... Naše tradice — Česká televize ... . Řadu tradic dodržujeme po celá staletí a některé i déle. Původ mnohých z nich sahá až do ... Naše tradice Stupeň vzdělání ... Tříkrálové tradice se staly počátkem dvacátého století námětem humorných ilustrací a karikatur. Autorem jedné z nich byl i Josef Lada, který kromě ní zanechal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY