Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly

Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly - Jitka Saniová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Saniová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Saniová. Číst Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Dozvíte se, za co šel na maškarní bál beránek Filda. Zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu před nebezpečnou zmijí. Seznámíte se také se zvonečkovou vílou a zlomyslných skřítkem Nezbedou. Osm krátkých pohádek doplněných krásnými ilustracemi je přizpůsobeno čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.


... kocoura Šikuly: Čteme sami 199,-179,-Skladem > 10 ks ... Čteme sami - genetická metoda - Pohádky kocoura Šikuly ... ... . Koupit. Pohádky kocoura Šikuly: Čteme sami Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Dozvíte se, za co šel na maškarní bál beránek Filda. Zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu před nebezpečnou zmijí. Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Dozvíte se, za co šel na maškarní bál beránek Filda. Zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu p ... Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly - Jitka Saniová ... ... . Zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu před nebezpečnou zmijí. Seznámíte se také se zvonečkovou vílou a zlomyslných skřítkem N Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly Jitka Saniová Nakladatel: Fragment 2019 Čteme sam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY