Beru to na sebe

Beru to na sebe - Lucie Šilhová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Šilhová
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Beru to na sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Beru to na sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Šilhová. Číst Beru to na sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


O tom, co si ženy myslí, ale nikdy to neřeknou nahlasJsem hezká, ale ne Barbie, jsem chytrá, ale ne intelektuálka, jsem vtipná, ale ne za každou cenu. Takovou ženu by chtěl každý muž. Než však k této dokonalosti žena dozraje, stihnou se jí zpravidla kromě obzorů rozšířit i boky a kromě životních zkušeností prohloubit vrásky. Tak co je vlastně nejdůležitější? Přece nadhled, humor a zážitky. A o tom tahle knížka je. Potkáte se v ní s ženou bez make-upu, bez iluzí, bez krajek. Zato opravdovou a především velmi, velmi důvtipnou.


...e Beru to na sebe od Lucie Šilhová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Beru to na sebe - Lucie Šilhová (2019, vázaná) od 176 Kč ... ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Beru to na sebe - Lucie Šilhová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Beru to na sebe - Lucie Šilhová. Kupte knihu Beru to na sebe od Lucie Šilhová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Beru to na sebe; Listování. Beru to na sebe ... Spisovatelka Matylda je pozvána do Říma na setkání autorek z celé Evropy. ... Beru to na sebe - Lucie Šilhová — Kniha.cz ... . Beru to na sebe ... Spisovatelka Matylda je pozvána do Říma na setkání autorek z celé Evropy. Je v tom však jistý háček ... 189 Kč 170 Kč Dítě Bridget Jonesov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY