Muž bez tváře

Muž bez tváře - Caimh McDonnell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caimh McDonnell
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez tváře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž bez tváře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caimh McDonnell. Číst Muž bez tváře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paul Mulchrone je průměrný, ničím nevynikající mladý muž z irského Dublinu, jenž se – částečně v důsledku těžkého dětství – prokousává životem doslova ze dne na den. Nemá pořádnou práci, partnerku ani světlou budoucnost. Jen tuctovou tvář, díky níž si vydělává (dá-li se to tak nazvat) na nuzné živobytí. Když se ho kdosi pokusí zabít poprvé, jedná se víceméně o náhodu. Podruhé to už však je záměr. Paul se zničehonic ocitá na útěku, přičemž s hrůzou zjišťuje, že jediní lidé, kteří mu můžou pomoci, jsou zdravotní sestra se zálibou (hraničící se závislostí) v krimi románech a velmi nekonvenční policista se sklonem k násilí. Spolu musí vyřešit jeden z nejzáhadnějších zločinů v historii Irska, jinak se stanou další obětí. A to velmi brzy.


...cLeod (Mel Gibson) žije samotářským způsobem na kraji malého městečka ... Muž bez tváře v pražském metru - YouTube ... . Tragická autonehoda mu před deseti lety zohavila tvář a od té doby se místním ... Dvanáctiletý Chuck Norstadt nemá snadný život. Vyrůstá bez otce, jeho nezodpovědná matka, která má za sebou tři nepovedená manželství, se o něj příliš nestará a navíc má problémy se svou šestnáctiletou sestrou Glorií, která ho nenávidí. Chuck je… Originální název: The Man Without a Face, Informace o filmu ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... . Chuck je… Originální název: The Man Without a Face, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/muz-bez-tvare Drama, USA, 1993, 115 min. Režie: Mel Gibson Hrají: Mel G... Online Muž bez tváře. Dvanáctiletý Chuck Norstadt nemá snadný život. Vyrůstá bez otce, jeho nezodpovědná matka, která má za sebou tři nepovedená manžels...SOUVISEJÍCÍ KNIHY