Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení

Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení - František Hroník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Hroník
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Hroník. Číst Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se nespálit podruhé, nová kniha Františka Hroníka, respektovaného odborníka, přináší ucelený přehled o tom, jak koncipovat a realizovat ve firmách výběrové řízení. Navazuje na dnes nedostupnou knihu Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, která byla příznivě přijata odbornou veřejností, která ji pracovně nazývala "zeleným hroníkem", protože od autora vycházely další publikace."Oranžový hroník" je knihou, která je odbornou událostí a reflektuje hodnoty, které přináší agentura Motiv P. Těmito hodnotami jsou: prospěšnost, poctivost a profesionalita. K tomu zbývá dodat, že ke knize lze přidat ještě další "p" a tím je praktičnost. Je určena pro studenty MBA, manažery, personalisty, studenty psychologie, andragogiky a personálního řízení.


..., František. Jak se nespálit podruhé : strategie a praxe výběrového řízení ... CORE ... .Vyd. 1. V Brně: MotivPress, 2007. xi, 376. ISBN 9788025406984. Trávit čas knihou Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Jak se nespálit podruhé: Strategie a praxe výběrového řízení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Jak se nespálit podruhé, nová kniha Františka Hroníka, respektovan ... Jak se nespálit podruhé - shop.ben.cz ... . Vítejte! Jak se nespálit podruhé, nová kniha Františka Hroníka, respektovaného odborníka, přináší ucelený přehled o tom, jak koncipovat a realizovat ve firmách výběrové řízení. Navazuje na dnes nedostupnou knihu Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, která byla příznivě přijata odbornou veřejností, která ji pracovně ... JAK SE NESPÁLIT PODRUHÉ Strategie a praxe výbě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY