Mystická moudrost: Kniha a 46 karet

Mystická moudrost: Kniha a 46 karet - Gaye Guthrie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gaye Guthrie
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystická moudrost: Kniha a 46 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystická moudrost: Kniha a 46 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gaye Guthrie. Číst Mystická moudrost: Kniha a 46 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karty Mystická moudrost jsou inspirovány bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat. Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Každý z nás má schopnost změnit svůj život a také svobodnou vůli vybírat si z nekonečného množství možností. Na kartách najdete zvířata a bytosti, které vám předají své rady, vedení a poselství. Chcete-li se ponořit hlouběji do tajemství a záhad života, pak vás tyto karty jemně, a přitom neomylně přivedou k odpovědím, které hledáte.


...ystická moudrost jsou inspirovány bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat ... Mysticka moudrost kniha 46 karet gaye guthrie | Sleviste.cz ... . Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Každý z nás má schopnost změnit svůj život a také svobodnou vůli vybírat si z nekonečného množství možností. Karty Mystická moudrost jsou inspirovány bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat. Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Každý z nás má schopno ... Mystická moudrost, kniha a 46 karet - daryzivota.sk ... . Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Každý z nás má schopnost změnit svůj život a také svobodnou vůli vybírat si z nekonečného množství možností. Na kartách najdete zvířata a bytosti, které vám předají své rady, vedení a ... Mystická moudrost Gaye Guthrie Kniha a 46 karet. Karty Mystická moudrost jsou inspirovány bohy, bohyn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY