Dinosauři: Všechno, co musím vědět

Dinosauři: Všechno, co musím vědět - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dinosauři: Všechno, co musím vědět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dinosauři: Všechno, co musím vědět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Dinosauři: Všechno, co musím vědět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato jednosvazková encyklopedie dinosaurů je určena pro děti mladšího školního věku. Je rozdělena do pěti kapitol podle časových úseků a spolu se spoustou informací obsahuje i mnoho vtipných nápadů, které malé čtenáře jistě zaujmou a pobaví. Jsou tu úžasná fakta, slovníčky vysvětlující význam různých pojmů, důležité otázky a fascinující odpovědi i různé zajímavé činnosti. Najdete v ní přes 50 odkazů na internetové stránky a více než 500 obrázků. Užijte si spolu se svými dětmi objevnou cestu světem dinosaurů!


...echno, co musím vědět Dinosauři: Encyklopedie pro zvídavé hlavy: Tato jednosvazková encyklopedie dinosaurů je určená pro děti mladšího školního věku ... Encyklopedie předškoláka Všechno, co musím vědět, než ... ... . Je rozdělená do pěti kapitol podle časových úseků a spolu se spoustou informací obsahuje i mnoho vtipných nápadů, které malé čtenáře jistě zaujmou a pobaví. Všetky informácie o produkte Kniha Dinosauři - Všechno, co musím vědět, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Dinosauři - Všechno, co musím vědět. Dinosauři Všechno, co musím vědět. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... Dinosauři - Všechno, co musím vědět od 7,26 € - Heureka.sk ... . Dinosauři Všechno, co musím vědět. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY