Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš

Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš - Ralf Kiefner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ralf Kiefner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ralf Kiefner. Číst Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je jedno, jak dlouho o tom člověk sní a jak dobře se na to připraví – první setkání s velrybou nebo s delfínem je pro každého jedinečným zážitkem, který se vám nesmazatelně zapíše do duše. Jen samotná velikost a půvab těchto obřích tvorů, jejich neskutečná síla a ladnost jejich pohybů, už jen to se těžko popisuje slovy. Nechte se okouzlit těmito fascinujícími mořskými velikány a přidejte se k Ralfu Kiefnerovi, jednomu z nejvýznamnějších znalců velryb, na jeho výpravách. Následujte jej do hlubin, kdy se pouze se šnorchlem a ploutvemi potápí v oceánu, aby mohl velrybí zpěv pocítit na celém těle, nebo na chvíli doprovázet velrybí matku s mládětem na jejich mořské pouti. V této knize ale zazní i prostá fakta. Informace o chování, potravě, rozmnožování a mnoha dalších zajímavých detailech ze života velryb.


... první velrybu nikdy nezapomeneš Jedinečná publikace, na kterou prostě nezapomenete, určitě se k ní budete často vracet a prohlížet ty úžasné fotografie… Ralf Kiefner pozoroval velryby na mnoha cestách v nejrůznějších koutech naší planety ... Kniha Na svou první velrybu - nikdy nezapomeneš - Ralf ... ... . Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš není obsáhlá kniha, ale doporučuji s ní chvíli strávit a plně si ji vychutnat. Já se k ní budu ráda vracet. Ralf Kiefner pozoroval velryby na nesčetných cestách v nejrůznějších koutech naší planety. Učinil překvapivé objevy a nejednou s těmito fascinujícími mořskými savci ... Kniha Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš je úžasná i fotografie ... Ralf Kiefner: Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš ... ... . Ralf Kiefner pozoroval velryby na nesčetných cestách v nejrůznějších koutech naší planety. Učinil překvapivé objevy a nejednou s těmito fascinujícími mořskými savci ... Kniha Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš je úžasná i fotografie. Člověk je díky autorovi tak blíž k přírodě i zvířatům než jde pomyslet. Děkuji moc ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY