Zachraň raptora

Zachraň raptora - Caroline Rowlands | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caroline Rowlands
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachraň raptora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zachraň raptora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Rowlands. Číst Zachraň raptora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se váže k filmu Jurský svět: Zánik říše. Ostrov Isla Nublar, domov Jurského světa, opustili všichni lidí a nyní mu vládnou volně žijící dinosauři. Ostrov však čelí novému nebezpečí. Neotálej, připoj se k výpravě a zachraň tyto majestátní tvory. Podaří se to včas? A budeš mít všechny vlastnosti, které jsou k tomu zapotřebí? Díky nové rozšířené realitě je kniha ještě více fascinující a interaktivní než kdy dříve. Je to kniha, která by neměla chybět v knihovně žádného fanouška Jurského světa. Stáhni si bezplatnou aplikaci Digital Magic AR ze stránek www.apple/itunes nebo www.play.google.com/store/apps do svého mobilu nebo tabletu. Aplikace obsahuje nové druhy dinosaurů v rozšířené realitě přímo z filmu.


...vejte knihu Zachraň raptora - Rozšířená realita v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Zachraň raptora ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zachraň raptora Kniha se váže k filmu Jurský svět: Zánik říše. Ostrov Isla Nublar, domov Jurského světa, opustili všichni lidí a nyní mu vládnou volně žijící dinosauři. Zachraň raptora od Caroline Rowlands v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Zac ... Zachraň raptora - Caroline Rowlands | Kniha na Alza.cz ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Zachraň raptora - Rozšířená realita - Rowlands Caroline - Kniha se váže k filmu Jurský svět: Zánik říše. Ostrov Isla Nublar, domov Jurského světa, opustili všichni lidí a nyní mu vládnou volně žij...SOUVISEJÍCÍ KNIHY