Vařit medvěda

Vařit medvěda - Mikael Niemi | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mikael Niemi
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vařit medvěda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vařit medvěda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikael Niemi. Číst Vařit medvěda Online je nyní tak snadné!

POPIS


V létě roku 1852 se z vesnice uprostřed hlubokých lesů v severním Švédsku začaly ztrácet mladé dívky. Jedna je nalezena mrtvá, jiná těžce poraněná. Místní rychtář má podezření, že v okolí se potuluje krvežíznivý medvěd, a vypíše na jeho ulovení odměnu. Ale mrtvou dívku našel pastor Laestadius (skutečná historická postava) a ten má jiný názor: podle něho násilí páchá mnohem krutější bestie, která chodí po dvou nohou. „Radost z "Vařit medvěda" je dvojí: Na jedné straně člověk zažívá téměř kriminální požitek, když sleduje jak Jussi a pastor vyšetřují tajemné útoky. Na druhou stranu se člověk dostane do jemu neznámého času a fascinujícího světa, jak krásného - tak brutálního. /… / A takový je pocit když člověk dočte "Vařit medvěda" - jako kdyby byl svět o něco větší."– Politiken (5 stars) "Nejen okouzlující a poutavé, ale také osvětlující - Obejvuje se tu několik historických postav ze zrodu Laestadianismu a tajemstvím zahalené vraždy upoutají diváka k židli skrze skoro 400 stran. /… / Mikael Niemi napsal intenzivně zábavný příběh." – Weekendavisen Vydání knihy podpořila Švédská umělecká rada.


...edvěda 2019; Muž, který zemřel jako losos 2010; Popmusic z Vittuly 2003; Vodní apokalypsa 2014; Ďáblík 2013; Kniha Vařit medvěda je v ... Jak vařit koláč "Masha a medvěd" - promobonusdeposit.com ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 33x: Já jsem nechal vybrat svoje sledující na instagramu tu, kterou si podle nich mám přečíst. A byla to přesně ta, kterou jsem chtěl nejvíc. Vařit medvěda. Mám slabost pro historii, detektivky, knihy, přírodu, příběhy a... Vařit medvěda znie trochu záhadne a nevysvetliteľné vraždy sú podobne zdrojom úvah hlavnej postavy, prepošta Laestadiusa. Mikeal N ... Niemi, Mikael: Vařit medvěda - iLiteratura.cz ... ... Vařit medvěda znie trochu záhadne a nevysvetliteľné vraždy sú podobne zdrojom úvah hlavnej postavy, prepošta Laestadiusa. Mikeal Niemi umiestnil do stredu diania skutočnú postavu, pastora Larsa Leviho Laestadiusa (1800 - 1861), zakladateľa hnutia náboženskej obrody vo vnútri protestantskej cirkvi predovšetkým v Laponsku ... „Radost z \"Vařit medvěda\" je dvojí: Na jedné straně člověk zažívá t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY