Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku

Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku - Sylvie Stanovská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvie Stanovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvie Stanovská. Číst Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší poprvé v dějinách novodobé české germanistické medievistiky česky psané přehledy děje vybraných literárních děl německého středověku včetně charakteristiky hlavních postav a jejich vztahu k lásce a smrti. Má sloužit čtenářům, kteří chtějí hlouběji proniknout do spletitých dějů hrdinské epiky, dvorského románu a novely, středověkých milostných básní či středověké vrcholné prózy z německojazyčného prostředí. Podává základní informace o autorech a o ději těchto děl a doplňuje je ukázkami z nich v originálním jazyce a v překladech, které až na výjimku děl „Píseň o Nibelunzích“ a „Oráč z Čech“ jsou do češtiny v moderní době převedeny poprvé.


...a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku ... Čep, Durych a několik příbuzných. Interpretační studie ... ... .. [Sylvie Stanovská] ... Add tags for "Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku.". Be the first. Confirm this request. You may have already requested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway. Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku Stanovská Sylvie Kniha přináší poprvé v dějinách novodobé české germanistické medievistiky česky psané přehledy děje vybraných literárních děl německého středověku včetně charakteristiky hlavních postav a jejich vztahu k lásce a smrti. Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého st ... Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého ... ... . Láska a smrt ve vybraných literárních dílech německého středověku Autor: Stanovská, Sylvie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY