Fulgrim: Zjevené kacířství

Fulgrim: Zjevené kacířství - Graham McNeill | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Graham McNeill
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fulgrim: Zjevené kacířství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fulgrim: Zjevené kacířství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graham McNeill. Číst Fulgrim: Zjevené kacířství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve třicátém prvním tisíciletí je lidstvo na vrcholu moci. Zatímco Velká křížová výprava vedená vojevůdcem Horem zdárně dobývá galaxii, Fulgrim, primarcha Císařových dětí, vede svoje bojovníky do války proti nelidskému nepříteli. Z krve této válečné kampaně jsou zaseta semena, která zavedou hrdou legii ke zradě a strhnou ji do temných hlubin zkaženosti. Graham McNeill vypráví v dalším vzrušujícím románu ze série Horovo kacířství příběh o tragickém selhání primarchy Fulgrima.


...Zjevené kacířství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kacirstvi | Sleviste.cz ... ... Fulgrim: Zjevené kacířství - KOSMAS.cz ... Zjevené kacířství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY