Dvanáctka: Uvedení do Malých proroků

Dvanáctka: Uvedení do Malých proroků - Jiří Beneš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Beneš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvanáctka: Uvedení do Malých proroků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvanáctka: Uvedení do Malých proroků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Beneš. Číst Dvanáctka: Uvedení do Malých proroků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Složitou problematikou dvanácti prorockých knih se již delší dobu zabývá žák profesora Jiřího Hellera, český teolog a starozákonník, doc. Jiří Beneš. Výsledkem tohoto jeho dlouhodobého zájmu je jeho monografie "Dvanáctka. Uvedení do Malých proroků", kterou navazuje na svou první práci se stejnou tématikou. Každé z prorockých knih je věnováno rozsáhlé pojednání, v němž se autor věnuje postavě příslušného proroka, jeho spisu, který analyzuje a vykládá a v neposlední řadě zmiňuje i jeho odraz v Novém zákoně. Monografie Jiřího Beneše tak představuje cenný příspěvek k hlubšímu poznání a porozumění jedné významné části starozákonního kánonu a je nezbytná pro každého, kdo se chce s problematikou prorockých textů Starého zákona blíže seznámit.


...u problematikou dvanácti prorockých knih se již delší dobu zabývá žák profesora Jiřího Hellera, český teolog a starozákonník, doc ... KMS - knihy ... . Jiří Beneš. Výsledkem tohoto jeho dlouhodobého zájmu je jeho monografie "Dvanáctka. Uvedení do Malých proroků", kterou navazuje na svou první práci se stejnou tématikou. Uvedení do Malých proroků", kterou navazuje na svou první práci se stejnou tématikou. Každé z prorockých knih je věnováno rozsáhlé pojednání, v němž se autor věnuje postavě příslušného proroka, jeho spisu, kter ... Dvanáctka - Jiří Beneš | Knihkupectví SAMUEL ... . Každé z prorockých knih je věnováno rozsáhlé pojednání, v němž se autor věnuje postavě příslušného proroka, jeho spisu, který analyzuje a vykládá a v neposlední řadě zmiňuje i jeho odraz v Novém zákoně. Uvedení do Malých proroků", kterou navazuje na svou první práci se stejnou tématikou....SOUVISEJÍCÍ KNIHY