Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní svět

Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní svět - Don Miguel Ruiz, jr. | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Don Miguel Ruiz, jr.
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Miguel Ruiz, jr.. Číst Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Don Miguel Ruiz mladší je syn slavného autora knih o šamanismu a spiritualitě (Čtyři dohody). Jeho dílo může změnit život milionům čtenářů, neboť díky němu porozumějí, že máme v životě sklon vytvářet si připoutanost k mnoha záležitostem a to pak ovlivňuje veškerá naše rozhodnutí. Vlastně se tím udržujeme v psychologické i duchovní pasti, ze které je těžké uniknout. Autor velmi srozumitelným způsobem radí, jak můžeme bdělým přístupem postupně dosáhnout vnitřní svobody.


...Pět stupňů připoutanosti - Toltécká moudrost pro moderní svět ... Pět stupňů připoutanosti: Toltécká moudrost pro moderní ... ... ... Musím říci, že kniha Pět stupňů připoutanosti se mi líbila stejně jako kniha Čtyři dohody. Kniha Pět stupňů připoutanosti má docela nízké hodnocení, což je škoda. Určitě se jedná o typ knihy, ke které se budu vracet. Obsah knihy: Pět stupňů připoutanosti - Toltécká moudrost pro moderní svět Don Miguel Ruiz mladší je syn slavného autora knih o šamanismu a spiritualitě (Čtyři dohody). Jeho dílo může změnit život milionům čtenářů, neboť díky ... Pět stupňů připoutanosti. Toltécká moudrost pro moderní ... ... . Jeho dílo může změnit život milionům čtenářů, neboť díky němu porozumí, jak svým sklonem k určité náklonnosti si v životě vytváříme ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share y...SOUVISEJÍCÍ KNIHY