Jak si nedělat starosti: Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat

Jak si nedělat starosti: Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat - Paul McGee | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paul McGee
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si nedělat starosti: Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak si nedělat starosti: Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul McGee. Číst Jak si nedělat starosti: Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte pocit, že vás trápí příliš mnoho starostí? Zjišťujete, že vás stresují i nepodstatné záležitosti? Vysávají vás maličkosti stejně jako zásadní věci? Existuje způsob, jak řešit životní výzvy klidnějším a rozvážnějším způsobem. Určité množství starostí a úzkosti nás může postrčit směrem k pozitivnímu a konstruktivnímu jednání a od zbytku se oprostíme. A potom si můžeme užívat, a ne jen přežívat. A přitom stačí jen malá změna vašeho přístupu ke stresu. Kniha Jak si nedělat starosti nám svými praktickými radami z reálného života pomáhá pochopit, proč jsou starosti tak velký problém, objasňuje nám jejich příčiny a odhaluje pasti našeho chování, do kterých se občas chytneme, když se potýkáme s nějakým problémem. Za pomoci metod a myšlenek určených ke konstruktivnějšímu zvládání našich starostí nám pomáhá posunout se dál. Je na čase přestat si dělat starosti a začít žít.


... si můžeme užívat, a ne jen přežívat ... E-kniha: Jak si nedělat starosti (Paul McGee) | Martinus ... . A přitom stačí jen malá změna vašeho přístupu ke stresu. Kniha Jak si nedělat starosti nám svými praktickými radami z reálného života pomáhá pochopit, proč jsou starosti tak velký problém, objasňuje nám jejich příčiny a odhaluje pasti našeho chování, do kterých se ... Jak si . nedělat . starosti. Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat života. Paul McGee. Ilustrace: Fiona Griffithsov ... Jak si nedělat starosti - Malé změny, díky kterým se ... ... . Paul McGee. Ilustrace: Fiona Griffithsová. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být Malé změny, díky kterým se budete méně stresovat a více si užívat Titul ... Kniha Jak si nedělat starosti nám svými praktickými radami z reálného života pomáhá pochopit, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY