Kostelníkova závěť

Kostelníkova závěť - Mirek Vostrý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mirek Vostrý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kostelníkova závěť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kostelníkova závěť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirek Vostrý. Číst Kostelníkova závěť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Titulní příběh je tak trochu detektivní. Hrdina odhaluje sto let starou tragédii, přičemž uvízne v překvapivé zápletce. Ta prověří jeho schopnost obstát i v situacích, které si dřív nedokázal ani představit. A ty další příběhy? Dle vlastních slov se autor při jejich psaní dobře bavil, takže i vy si v nich užijete vydatnou porci záhad a laskavého humoru. Máte rádi pohádky? Že jste z nich už vyrostli? Možná to ani nevíte, ale v hloubi duše toužíte po světě, který funguje správně. Příběhy v třetí autorově sbírce (stejně jako v předchozích) jsou vlastně takovými pohádkami pro dospělé. Je to napínavé, občas i pořádně nahnuté, ale nakonec máte pocit, že takhle nějak by mohl fungovat svět, ve kterém byste chtěli žít. A to všechno je okořeněné trochou tajemství, špetkou dobrodružství a kapkou humoru. To by ale bylo málo. Tyhle příběhy, i když se nikdy nestaly, vás chtějí přimět i k zamyšlení nad hlubšími otázkami. Je možné odpustit někomu, kdo vám provedl něco opravdu hrozného? Třeba vás připravil o dítě. Nebo vás zabil? Příběhy vás pohltí tak, že nepřestanete číst, dokud se nedostanete k překvapivému závěru.


...stelníkova závěť a s ní i ty předchozí knihy Noční výpravčí a Kočičák mi pak přišli do schránky a já se těšila na jejich přečtení ... Čtení ke kávě: Tunelář, část 2. (Mirek Vostrý) | Klub ... ... . Chvilku mi tedy trvalo, než jsem se do kostelníka pustila a pak jí četla dle nálady mezi jinými knihami. Bylo to i tím, že povídky mají nádech tajemna, mystična a naplno ... Jmenujeme se Jirka Raichl a Mirek Vostrý, jsme autoři-prozaici, Už od mládí škádlíme múzy, a před pár lety jsme začali jeden druhého inspirovat k publikování svých textů. Kniha Kostelníkova závěť a s ní i ty předchozí knihy Noční výpravčí a Kočičák mi pak přišli do schránky a já se těšila na jejich p ... Hledání pravdy - Kostelníkova závěť | recenze | Databáze knih ... . Kniha Kostelníkova závěť a s ní i ty předchozí knihy Noční výpravčí a Kočičák mi pak přišli do schránky a já se těšila na jejich přečtení. Chvilku mi tedy ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY