Richard Feynman a kvantový svět

Richard Feynman a kvantový svět - Lawrence M. Krauss | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lawrence M. Krauss
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Richard Feynman a kvantový svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Richard Feynman a kvantový svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lawrence M. Krauss. Číst Richard Feynman a kvantový svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lawrence M. Krauss, světově proslulý kosmolog a popularizátor moderní vědy, zachycuje osobní a profesní život fascinující osobnosti, amerického teoretického fyzika Richarda Feynmana. Tento svérázný člověk s velkým smyslem pro humor, vynikající pedagog a spolunositel Nobelovy ceny za fyziku za rok 1965 proslul famózní kreativitou, která vedla k největšímu pokroku ve fyzice druhé poloviny 20. století – odhalení povahy kvantové mechaniky. Je také autorem mnoha bestsellerů , například To nemyslíte vážně, pane Fenymane, a proslulých Fenymanových přednášek z fyziky.


... Feynman a kvantový svět. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Lawrence M. Krauss | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Richard Feynman a kvantový svět - Lawrence M. Krauss. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena oteví ... Kniha Richard Feynman a kvantový svět - Lawrence M. Krauss ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Richard Feynman a kvantový svět(Krauss Lawrence M.) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY