Propasti: Severské krimi

Propasti: Severské krimi - Arnaldur Indridason | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arnaldur Indridason
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Propasti: Severské krimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Propasti: Severské krimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnaldur Indridason. Číst Propasti: Severské krimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Island 2005 - ekonomika prožívá dosud nepoznaný boom. Ctižádostiví mladí podnikatelé svými mazanými finančními obchody na sebe upozorňují celý svět. A Island obdivuje své expandující novodobé Vikingy. V tomto čase bezmezného růstu se v horách ze strmé skály zřítí jistý bankéř a zahyne. Nehoda? Zanedlouho nato jakýsi vymahač dluhů umlátí k smrti mladou ženu. Zpočátku se zdá, že mezi oběma událostmi neexistuje souvislost. Jisté je jen jedno: v obou případech šlo především o peníze.


...ji propasti. ... Severské krimi. Na začátku všeho byl zločin ... Krimi, detektivky | O2 Knihovna ... . Ponurá a mrazivá atmosféra, temná zákoutí lidské psychiky, ale i nešvary společnosti, brilantní vyšetřovací metody, dechberoucí napětí - to jde skandinávským autorům na výbornou. Napětí dávkují ve větším než únosném množství. Všechny informace o produktu Kniha Propasti - Severské krimi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Propasti - Severské krimi. Propasti - Severské krimi. Arnaldur Indridason. Četl(a) jsem. ... Kniha Propasti - Severské krimi - Arnaldur Indridason ... ... . Propasti - Severské krimi. Arnaldur Indridason. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.9 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Island 2005 - ekonomika prožívá dosud nepoznaný boom. Ctižádostiví mladí podnikatelé svými mazanými finančními obchody na sebe upozorňují celý svět. Propasti: Severské krimi. Arnaldur Indr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY